Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante E Vogel Sendesh Personale

Cante E Vogel Sendesh Personale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante E Vogel Sendesh Personale

Cante E Vogel Sendesh Personale
Cante E Vogel Sendesh Personale
Cante E Vogel Sendesh Personale
Cante E Vogel Sendesh Personale
Cante E Vogel Sendesh Personale

Cante E Vogel Sendesh Personale

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE 

MARKA : WIWU

PERMASA : 26.5 x 21 x 6 cm

PESHA : 310g

NGJYRA : E ZEZE

MATERIALI : POLIESTER

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PERMASE KOMODE PER TA MBAJTUR ME VETE

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE

E PA PERSHKUESHME NGA UJI DHE REZISTENTE NDAJ RRUDHOSJES

RRIP ME GJATESI TE RREGULLUESHME

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,100 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%