Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Wireless Me Super Bass 4 Ne 1 Moxom

Boks Me Wireless Me Super Bass 4 Ne 1 Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Wireless Me Super Bass 4 Ne 1 Moxom

Boks Me Wireless Me Super Bass 4 Ne 1 Moxom
Boks Me Wireless Me Super Bass 4 Ne 1 Moxom
Boks Me Wireless Me Super Bass 4 Ne 1 Moxom
Boks Me Wireless Me Super Bass 4 Ne 1 Moxom

Boks Me Wireless Me Super Bass 4 Ne 1 Moxom

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME WIRELESS

MARKA : MOXOM

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM 5-6 ORE / NE STANDBY 100 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 90Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / USB / KARTE MEMORIE MICRO SD / AUX

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : TEKNLOGJIA IPX7 KUNDER UJIT JU SIGURON PERDORIM PA FRIKE DHE NE AMBIENTE TE LAGESHTA ,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 3,000 Ulje 12%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MOXOM
Oferte
Karikues Wireless Moxom 15w Per Iphone 12
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 6%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Dhe Bass V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,300 Ulje 18%
Oferte
Kufje Magnetike Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 59%
Oferte
Kabell Usb Magnetik 1.2m Moxom Lightning / Micro / Type-c 2.4a
moxom
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 900 Ulje 11%