Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus

Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus

Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus

Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 12m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20Hz - 20KHz

KAPACITETI I BATERISE : 3000mAh

FUQIA : 30W

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 15 ORE ( 50% E VOLUMIT )

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : BUTONA KONTROLLI PER STACIONE TE NDRYSHME DHE FUNKSIONE,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM ME PERHAPJE 360°,

SUPORTON KARTE MICRO DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

TEKNOLOGJI IPX6 KUNDER UJIT,

ME PERMASA IDEALE DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,200 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%