Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax

Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax
Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax
Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax
Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax
Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax
Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax
Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax

Boks Bluetooth Dhe Alarm Remax

COLOR
Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,900 Ulje 7%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH

MARKA : REMAX

FUQIA NE DALJE : 3W

KOHA : 2.5 ORE KARIKIM / RRETH 5 ORE MUZIKE / STANDBY 48 DITE

 

VECORI : RADIATOR PASIV I BASS-IT,

STEREO E PAVARUR,

PORTATIV DHE I LEHTE PER TU PERDORUR EDHE ME NJE DORE

TJETER :  KA VEND PER KARTE MICRO DHE FISHE AUX

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga BOKSE ME BLUETOOTH
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%