Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max

Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max

Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max
Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max

Bateri Origjinale Baseus Per iPhone X / XS Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI

MARKA : BASEUS

MODELI : BATERI LITHIUM-POLIMERI

MODELI I TELEFONIT QE PERSHTATET :  IPHONE

MATERIALI : LI-ION

PERDORIMI : BATERI NDERRIMI BASEUS PER IPHONE

VECORI : 100% BATERI TE REJA ORIGJINALE

CILESORE DHE JETEGJATE

KAPACITET I LARTE LITHIUMI INDUSTRIAL

E THJESHTE PER TU ZEVENDESUAR, ME SHUME PAK NJOHURI TEKNIKE TE NEVOJSHME

Size
Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,300 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%