Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente

Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente

Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente

Bateri E Jashtme Multifunksionale Remax 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME EMERGJENTE

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 8800mAH

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 6 ORE

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2A

DALJE USB : DC 5V /2A

PERMASA : 150 x 129.5 x 37mm

PESHA : 659g

NGJYRA : E ZEZE

AUTOMJETET QE PERSHTATEN: ME MOTOR NAFTE 2.5L E ME TE VOGEL / ME MOTOR BENZINE 4.0L E ME TE VOGEL

VECORI : PAJISJE FANTASTIKE MULTIFUNKSIONALE ME 4 FUNKSIONE NE 1,

BATERI E JASHTME E CILESISE SE LARTE PER NDEZJEN E MAKINES NE RASTE NUK NDIZET DOT ME BATERINE E VET PER SHKAQE TE NDRYSHME,

PORTE DHE TUB TE VECANTE PER FRYRJEN E GOMAVE,

PERDORET SHUME LEHTE, ESHTE E SIGURTE FALE DIZENJIMIT ME MBROJTJE TE SHUMEFISHTE,

PERFORMACE ME E LARTE, PAMJE MAHNITESE MODERNE,

PERMASE E VOGEL ME FUNKSION TEPER TE VYER PER MOMENTE EMERGJENTE, E KENI GJITHMONE ME VETE SA HERE QE JU DUHET PA JU ZENE SHUME VEND,

DIZENJIM PRECIZ DUKE IMITUAR PJESEN E PERPARME TE MAKINES PERSHTATET PLOTESISHT ME CDO AMBIENT MAKINE DUKE I DHENE PAMJE LUKSOZE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E AUTOMJETEVE NE TREG QE NDIZEN ME VOLTAZH 12V SI P.SH TAKSITE, FOURISTRADAT, MAKINA ELEKTRIKE, KAMION TE VOGEL ETJ,

E PAJISUR ME LLAMBE PER T'A PERDORUR NE RAST NEVOJE NDRICIMI APO PER TA PERDORUR SINJAL EMERGJENCE SOS,

PANELI DIGJITAL JU TREGON NIVELIN E BATERISE ME NJE SHIKIM TE SHPEJTE,

MUND TE NDIZNI MAKINEN TUAJ NE POTHUAJSE CDO TEMPERATURE TE JASHTME SEPSE BATERIA E JASHME ESHTE E DURUESHME DHE FUNKSIONALE NGA -10°C DERI NE 45°C,

PERDORET SI BATERI E JASHME PER TE KARIKUAR PAJISJE TE NDRYSHME ELEKTRONIKE NE SAJE TE PORTES DALESE USB 5V / 2A,

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E AUTOMJETEVE, GOMAVE APO TELEFONAVE

Cmimi real Lek 16,900 Oferte Lek 12,500 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%