Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Moxom 65W 20000mah Me 3 Porta

Bateri E Jashtme Moxom 65W 20000mah Me 3 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Moxom 65W 20000mah Me 3 Porta

Bateri E Jashtme Moxom 65W 20000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 65W 20000mah Me 3 Porta

Bateri E Jashtme Moxom 65W 20000mah Me 3 Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 20000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO : 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 1.5V

HYRJE TYPE-C PORTE : DC 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 15V - 3A ( 45W ), 20V - 3.25A ( 65W )

DALJE USB1/USB2 :DC 4.5V - 5A / 5V - 3A / 5V - 4.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE TYPE-C PORTE : DC 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 15V - 3A ( 45W ), 20V - 3.25A ( 65W )

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PAMJE MODERNE TRANSPARENTE PLOT SHKELQIM,

KARIKIM ME SHPEJTESI TE SHPEJTE DERI NE 65W,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT, 3 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANEL DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON SAKTE NE PERQNDJE NIVELIN E BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,600 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%