Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning

COLOR
KAPACITETI
Cmimi real Lek 7,900 Oferte Lek 6,700 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

KAPACITETI : 30000mAH

FUQIA: 65W

HYRJE TYPE-C : 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3A 60W Max

HYRJE LIGHTNING : DC 5V/2.1A

HYRJE MICRO : DC 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A 18W Max.

DALJE USB-A 1 : 5V/3A 15W Max

DALJE USB-A 2 : 5V/3A 15W Max

DALJE USB-A 3 : 5V/3A 15W Max

DALJE USB-A 4 : DC 5V/4.5A 4.5V/5A 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A 30W Max.

DALJE TYPE-C : DC 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3.25A 65W Max.

PERMASA : 145 x 65 x 38 MM

PESHA : 550g


VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

30000mAH MUND TE KARIKOJE 5 PAJISJE NJEKOHESISHT, FUQIA 65W,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

KAPACITETI I LARTE BRENDA PERMASES KOMPAKTE JU FURNIZON ME ENERGJI PAJISJEN TUAJ NE CDO UDHETIM APO NDONJE SITUATE TJETER

PANELI DIGJITAL LED TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

FIKET AUTOMATIKISHT KUR PAISJA KARIKOHET PLOTESISHT

PRODUKTI I CERTIFUKUAR SIPAS FCC, CE, ROHS PER CILESI DHE SIGURI

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%