Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C

Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C
Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C

Bateri E Jashtme Baseus 65W 20000mah Me 3 Porta Dhe Kabell Type-C

Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 6,900 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 20000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C PORTE / KABELL : DC 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 15V - 3A ( 45W ), 20V - 3.25A ( 65W )

DALJE USB : 2 x DC 4.5V - 5A / 5V - 3A / 5V - 4.5A / 9V - 3A / 12V - 2.5A ( 30W )

DALJE TYPE-C PORTE / KABELL : DC 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 15V - 3A ( 45W ), 20V - 3.25A ( 65W )

DALJE TYPE-C PORTE + KABELL : 20W + 45W

DALJE TYPE-C PORTE / KABELL + USB1 / USB2 = 45W + 18W

DALJE TYPE-C PORTE + KABELL + USB1 / USB2 = 20W + 30W + 15W

DALJE TYPE-C PORTE + KABELL + (USB1 + USB2) = 20W + 30W + 15W

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 152.4 x 68 x 28.3mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM ME SHPEJTESI TE SHPEJTE DERI NE 65W,

MUND TE KARIKOJE 4 PAISJE NJEKOHESISHT, 3 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI DHE NJE KABELL KARIKUES I INTEGRUAR,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANEL DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON SAKTE NE PERQNDJE NIVELIN E BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%