Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning

Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning

Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning
Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning

Bateri E Jashtme Baseus 20W 10000mAh Me 2 Porta Dhe Kabell Lightning

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAh

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE LIGHTNING : 5V - 2A ( 10W MAX )

HYRJE TYPE-C : 5V - 2.4A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 18W MAX )

DALJE TYPE-C : 5V - 2.4A / 9V - 2.22A / 12V - 1.5A ( 20W MAX )

DALJE USB : 4.5V - 5A / 5 V - 4.5A / 5V - 3A /  9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W MAX )

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.67A ( 20W MAX )

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 117 x 70.6 x 25 mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM ME SHPEJTESI TE SHPEJTE DERI NE 22.5W,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI DHE KABELL DIREKT LIGHTNING,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANEL DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON SAKTE NE PERQNDJE NIVELIN E BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,300 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%