Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w

Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w

Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w
Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w
Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w
Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w
Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w
Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w
Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w
Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w
Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w

Bateri E Jashtme Baseus 20000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte 45w

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 20000mAH

HYRJE LIGHTNING : 5V - 2A / 9V - 2A

HYRJE MICRO : 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 18W MAX )

HYRJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A / 15V - 1.5A ( 22.5W MAX )

DALJE USB 1 : 4.5V - 5A / 5V - 5A / 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 20V - 2.25A ( 45W MAX )

DALJE USB 2 : 4.5V - 5A / 5V - 5A / 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 2.25A / 20V - 1.35A ( 27W MAX )

DALJE TYPE-C  : 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 15V - 3A / 20V - 2.25A ( 45W MAX )

DALJE TYPE-C + USB 1 : 5V - 3A ( 15W MAX )

DALJE TYPE-C + USB 2 : 22.5W+22.5W ( 45W MAX )

DALJE TOTAL USB 1 + TYPE-C + USB 2 : 15W+22.5W ( 37.5W MAX )

 

MATERIALI : PC + ABS

VECORI : 9 TEKNOLOGJI MBROJTJEJE, KAPACITET I LARTE, TEKNOLOGJIA E KARIKIMIT TE SHPEJTE QC3.0

I SIGURTE NGA: MBINGARKESA, MBINXEHJA, MBIKARIKIMI, NENKARIKIMI, QARKU I SHKURTER, FUSHA MAGNETIKE

TJETER : MATERIALI I ZGJEDHUR POR I LEHTE NE PESHE, ME PAMJE FANTASTIKE DHE FUNKSIONALITET DUKE E BERE KETE BATERI PERFEKTE PER UDHETIME, KAMPING ETJ

KARIKON NJEKOHESISHT DHE JASHTEZAKONISHT SHPEJT ME FUQI DERI NE 45W DERI NE 3 PAISJE NGA PORTAT USB-A DHE TYPE-C

PANELI DIGJITAL LED TREGON ME SAKTESI NIVELIN E MBETUR TE BATERISE, AMPERAZHIN DHE VOLTAZHIN,

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,800 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%