Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless

Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless

Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless

Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni Fast Charge 18w + Wireless

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME WIRELESS

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

HYRJE USB MICRO: 5V / 2A , 9V / 2A , 12V / 1.5A MAX

HYRJE USB TYPE-C: 5V / 3A , 9V / 2A , 12V / 1.5A MAX

DALJE USB : 5V / 3A , 9V / 2A , 12V / 1.5A MAX

DALJE WIRELESS : 10W

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

PERMASA : 9.5 x 6.1 x 2.5 CM

PESHA : 218g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PERMASE SUPER KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO

DIZENJIM SI MBESHTETESE TELEFONI PER TA PERDORUR SA HERE ESHTE E NEVOJSHME

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEKOHESISHT

NJOHJE INTELIGJENTE E PAJISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

DY TIPE DALJESH , USB DHE WIRELESS

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

EKRANI LED TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB OSE ME WIRELESS

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

SHENIM : KARIKIMI ME WIRELESS ESHTE I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE KABELL KARIKIMI ME DALJET PERKATESE

color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,600 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%