Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Aromatizues Makine Inteligjent Baseus

Aromatizues Makine Inteligjent Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Aromatizues Makine Inteligjent Baseus

Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus

Aromatizues Makine Inteligjent Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

POZICIONI I VENDOSJES : TEK KROSKOTI APO SIPERFAQE TE TJERA TE SHESHTA

PERMASA : 90 x 45mm

HYRJE : TYPE-C 5V - 1A

KAPACITETI I BATERISE : 700mAh

NGJYRA : E ZEZE

AROMA : 1 x LULE FREESIA, 1 x LULE WILD BLUEBELL, 1 x BORZILOK DHE MANDARINE

VECORI : PERMASE SUPER E VOGEL UNIKE DHE ELEGANTE,

NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON KOMPLET ATE,

DIZENJIM INTELIGJENT ME BATERI QE NDIZET DHE AKTIVIZOHET NE MOMENTIN QE NDIZET DHE MAKINA,

HIDRATON AJRIN NE TE NJEJTEN KOHE,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR NDONJE NDEZJE,

Size
Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 5,400 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%