Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Aromatizues I Vogel Makine Baseus

Aromatizues I Vogel Makine Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Aromatizues I Vogel Makine Baseus

Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
Aromatizues I Vogel Makine Baseus

Aromatizues I Vogel Makine Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PELHURE

POZICIONI I VENDOSJES : TE GRILA E VENTILATORIT

PERMASA : 72 x 72 x 21mm

PESHA : 15g

RIMBUSHJE : 1 x FRESKI OQEANI, 2 x KOLONJE, 1 x LIMON 

VECORI : PERMASE SUPER E VOGEL, AROMATIZUES - NEUTRALIZUES ( NUK ESHTE PARFUM I FORTE )

NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON PLOTESISHT ATE,

INSTALOHET NE PANELIN E MAKINES ,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR AROME TE KEQE APO FLAKE,

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%