Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C

Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C

Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C
Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C
Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C
Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C
Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C
Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C
Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C
Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C

Adaptor OTG Baseus Micro ne Type-C

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR USB MICRO NE TYPE-C

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

FUQIA NE DALE : 2.4A

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE DHENAVE : 480Mbps

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C DHE MICRO

VECORI : ME KETE ADAPTOR SUPER TE VOGEL JU MUND TE LIDHNI NJE PAJISJE ME PORTE TE RREGULLT MICRO DHE TYPE-C

ADAPTORI ESHTE I AFTE TE MENAXHOJE NJE DALJE 2.4A PER KARIKIM TE PAJISJEVE TUAJA

MUND TE PERDORET DHE SI OTG DUKE LIDHUR USB

TRANSFERIMI I TE DHENAVE ESHTE GJITHASHTU I MUNDUR DUKE JU LEJUAR TE DERGONI DOKUMENTE NGA NJE PAJISJE NE TJETREN

PAMJE E THJESHTE, MATERIAL CILESOR ME ALIAZH ALUMINI DHE NIKEL RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, MBAJENI GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 700 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%