Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red

Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red

Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red
Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red
Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red
Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red
Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red
Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red
Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red

Adaptor Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Xo Red

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm

MARKA : XO

NGJYRA : RED

PERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING 

VECORI : MATERIALI CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERDORET PA E HEQUR COVERIN E TELEFONIT,

PERSHTATET ME SHUMICEN E KUFJEVE ME DALJE AUX 3.5mm

VJEN NE NGJYRE TE KUQE NE TE ZEZE, 

ORIGJINALE E MARKES XO, SUPER CILESI DHE I LEHTE NE PERDORIM,

 

Size
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 700 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%