Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karte SD Dhe MicroSD Hoco Me Porte Lightning

Adaptor Karte SD Dhe MicroSD Hoco Me Porte Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karte SD Dhe MicroSD Hoco Me Porte Lightning

Adaptor Karte SD Dhe MicroSD Hoco Me Porte Lightning
Adaptor Karte SD Dhe MicroSD Hoco Me Porte Lightning
Adaptor Karte SD Dhe MicroSD Hoco Me Porte Lightning

Adaptor Karte SD Dhe MicroSD Hoco Me Porte Lightning

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLON

NGJYRA : GRI

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM IOS 13 E SIPER

PORTA : KARTE SD / TF

DALJE : LIGHTNING

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA PER KARTE SD DHE MICRO SD ( TF ) PER LEHTESI NE PERDORIM

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI DERI NE 480MB/s

KAPACITET I LARTE I SUPORTUAR DERI NE 2TB,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN OSE CELULARIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,400 Ulje 48%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%