Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB

Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB

Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB
Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB

Adaptor Karikimi Per Makine XO Me 2 Porta Cigare & 2 USB

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE

MARKA : XO

MATERIAL : ABS

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE PORTE CIGARE : 2 x 5V - 6A

DALJE USB : 2 x 5V - 2.4A

PERMASAT : 116 x 77 x 50mm

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR GJITHMONE ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PRAKTIK DHE MULTIFUNKSIONAL PER CDO PAJISJE QE VENDOSET TEK VENDI I CIGARES APO ME USB,

MUND TE FURNIZOJE ME ENERGJI DY PAJISJE TEK VENDI I CIGARES, DHE TE KARIKOJE DY PAJISJE NJEKOHESISHT NGA USB,

BUTONA KONTROLLI PER KALIMIN E RRYMES NGA NJE PORTE NE DY,

EKRAN DIGJITAL PER TREGIMIN E GJENDJES SE BATERISE SE MAKINES DHE VOLTAZHIN AKTUAL TE ADAPTORIT

PERSHTATJE E GJERE ME MODELET E AUTOMJETEVE , KAMIONAVE DHE TELEFONAVE NE TREGUN AKTUAL

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,900 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%