Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax

Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax

Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax
Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax

Adaptor Karikimi 54.5W Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Me 3 Porta Karikimi Dhe TF Card Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : WEKOME

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE : 5V - 3.4A MAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PORTA : 1xType-C / 2 x USB / 1 x KARTE MEMORIE 

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT, ABS+PC,

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR GJITHMONE ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH,

MUND TE KARIKOJE 3 PAJISJE NJEKOHESISHT,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MIKROFON HIGH-DEFINITION PER TELEFONATA TE QARTA ME ZE TE LARTE,

MUNDESI LIDHJEJE ME DY PAJISJE NJEHOHESISHT KU PRIORITET KA PAJISJA QE ESHTE LIDHUR E PARA,

PERSHTATJE E GJERE ME MODELET E AUTOMJETEVE , KAMIONAVE DHE TELEFONAVE NE TREGUN AKTUAL

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,900 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%