Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine 15w Me 2 Porta Usb Dhe Tf Card Remax

Adaptor Karikimi Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine 15w Me 2 Porta Usb Dhe Tf Card Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine 15w Me 2 Porta Usb Dhe Tf Card Remax

Adaptor Karikimi Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine 15w Me 2 Porta Usb Dhe Tf Card Remax
Adaptor Karikimi Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine 15w Me 2 Porta Usb Dhe Tf Card Remax
Adaptor Karikimi Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine 15w Me 2 Porta Usb Dhe Tf Card Remax
Adaptor Karikimi Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine 15w Me 2 Porta Usb Dhe Tf Card Remax

Adaptor Karikimi Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine 15w Me 2 Porta Usb Dhe Tf Card Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE : 5V - 3A MAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PORTA : 2 x USB /  1 x KARTE MEMORIE 

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR GJITHMONE ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH,

MUND TE KARIKOJE DY PAJISJE NJEKOHESISHT,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MIKROFON HIGH-DEFINITION PER TELEFONATA TE QARTA ME ZE TE LARTE,

MUNDESI LIDHJEJE ME DY PAISJE NJEHOHESISHT KU PRIORITET KA PAJISJA QE ESHTE LIDHUR E PARA,

PERSHTATJE E GJERE ME MODELET E AUTOMJETEVE , KAMIONAVE DHE TELEFONAVE NE TREGUN AKTUAL

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%