Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop

Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop

Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop
Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop

Adaptor i Sofistikuar Modern Type-C Me 12 Porta Multifunksionale Per Telefon / Tablet / Laptop

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME 12 PORTA NE 1 KABELL

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

PERMASA : 168 x 51 x 17mm

GJATESIA E KABELLIT : 21cm

PESHA : 135g

FISHE DALJE : TYPE-C

PORTE DALJE : HDMI 8K@30Hz, USB3.2 x 2, USB3.0 x 2, RJ45, 3.5mm AUDIO, SLOT KARTE SD, SLOT KARTE MICRO TF, TYPE-C 100W, TYPE-C 10Gbps

FUQIA TYPE-C : 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W MAX)

TENSIONI I PUNES : 5V ~ 20V

VECORI : DIZAJN INTERESANT DHE NGARKIM I SHPEJTË
ADAPTORI NUK KA VETËM NJË DIZAJN INTERESANT DHE MJESHTËRI TË SHKËLQYER QË TËRHEQ VËMENDJEN, POR MBI TË GJITHA ËSHTË SHUMË FUNKSIONAL. NUK DUHET TË SHQETËSOHENI MË PËR TË ZËNË HAPËSIRËN PËR TË LIDHUR NDONJË PAJISJE SHTESË, P.SH. PËR TRANSFERIMIN E TË DHËNAVE. PËR LEHTËSINË TUAJ, NË PJESËN E SIPËRME ËSHTË INSTALUAR NJË DRITË LED QË INFORMON PËR FUNKSIONIMIN E PAJISJES.

NJË SËRË MUNDËSISH
KY ADAPTOR DO T'JU LEJOJË TË PUNONI OSE TË LUANI NË LIRI TË PLOTË. E GJITHA KJO FALË NUMRIT TË MADH TË PORTEVE DHE PRIZAVE TË DISPONUESHME. LAPTOPËT E RINJ SHPESH NUK KANË NJË PORTË RJ45, E CILA ËSHTË NJË ELEMENT MJAFT I RËNDËSISHËM PËR LOJTARËT. FALË BASEUS HUB, NUK KENI PSE TË SHQETËSOHENI PËR MUNGESËN E SAJ. PËRVEÇ KËSAJ, DO TË GJENI NJË LEXUES KARTASH SD DHE TF NË TË.


SHIKONI FILMA ME CILËSI TË LARTË
NËSE DËSHIRONI TË SHIKONI FILMA NË EKRANIN E MADH DIREKT NGA LAPTOPI JUAJ - NUK KA ASGJË MË TË LEHTË. PAJISJA ËSHTË E PAJISUR ME NJË PORTË HDMI, FALË SË CILËS DO TË JENI NË GJENDJE TË LIDHNI ME LEHTËSI LAPTOPIN TUAJ ME TELEVIZORIN DHE TË SHIJONI FILMA ME CILËSI TË LARTË. 

SHUME FUNKSIONE NE 1 PAISJE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

LIDHET ME INTERNET ME PORTE RJ45,

LIDHET ME KUFJE ME PORTE AUDIO 3.5mm,

CDO PORTE KA ÇIP ME VETE DUKE SIGURUAR KESHTU PERFORMANCEN EKSELENTE

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET PORTAVE USB 3.0 DUKE E PERDORUR LAPTOPIN SI DESKTOP PER TE LEHTESUAR DHE SHPEJTUAR PERPUNIMIN E TE DHENAVE,

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE E LAPTOPIT,

PERSHTATET ME LAPTOPET ME PORTE TYPE-C DHE POTHUJASE ME TE GJITHE SISTEMET E OPERIMIT(PERVEC XP 64-BIT DHE LINUX),

PRANON KARTE MEMORIE NORMALE DHE MICRO DUKE I LEXUAR NE CAST,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET ME PAJISJET TUAJA TYPE-C NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

Cmimi real Lek 15,000 Oferte Lek 13,500 Ulje 10%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%