Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD

Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD

Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD
Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD
Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD
Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD
Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD
Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD
Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD
Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD

Adaptor HUB Baseus Me 8 Porta, HDMI 4K@30Hz, RJ45 1000Mbps, PD 100W, USB3.0 Dhe Lexues Karte TF/SD

Emri: Adaptor me shumë porta

Marka: Baseus

Materiali: Aliazh alumini

Përshtatet për: Paisjet me portë Type-C

Hyrje PD: 5V - 3A / 9V - 3A / 15V - 3A / 20V - 5A (100W MAX)

Porta HDMI x 2: Dalje video me rezolucion 4K @ 60Hz & 30Hz

2 x Porta USB 3.0: Me shpejtësi transmetimi 5GBps

Portë dalëse: Portë Type-C Fast Charging 100W

Veçori:

• Material cilësor dhe përmasë e vogël për ta pasur gjithmonë me vete.

• Me buton privatësie për ta ndërprerë në çast transmetimin nga adaptori.

• Pamje moderne plot shkëlqim me porta të ndryshme për çdo rast përdorimi.

• Shpejtësi karikimi dhe transmetimi të mahnitshme.

• Mbrojtje e shumëfishtë e qarkut, lidhet me televizor me portë HDMI.

• Mund të lidhet me aksesorë të jashtëm si tastiera, muasi, hardisku etj nëpërmjet 2 portave USB 3.0 duke e përdorur laptopin si desktop për të punuar me shpejtë dhe më lehtë të dhëna të ndryshme.

• Materiali prej aliazh të aluminit e shpërndan në mënyrë efektive nxehtësinë.

• Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohë dhe parash.

• Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.

Cmimi real Lek 6,700 Oferte Lek 5,700 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%