Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W

Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W

Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W
Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W
Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W
Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W
Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W

Adaptor Audio Me Bluetooth + Mikrofon Të Integruar Moxom 15W

Emri: MP3 për makinë me Bluetooth

Marka: Moxom

Materiali: ABS

Hyrje: DC 12V - 24V

Dalje USB 1: 5V - 3A

Dalje USB 2: Muzikë & 5V - 3A

Versioni i Bluetooth-it: V5.0

Distanca e transmetimit: 10m

Veçori:

• Material cilësor i durueshëm ndaj përdorimit.

• Përmasë e vogël për ta mbajtur gjithmonë me vete pa zënë shumë vend.

• Zgjedh ti se çfarë do të dëgjosh.

• Mund të karikojë dy pajisje njëkohësisht.

• Butona kontrolli për telefonatën dhe muzikën.

• Mikrofon high-definition për telefonata të qarta me zë të lartë.

• Mundësi lidhjeje me dy paisje njëkohësisht ku prioritet ka pajisja që është lidhur e para.

• Navigim me zë të lartë pa u shpërqendruar nga drejtimi i mjeteve.

• Ekran digjital për frekuencën e dëgjimit.

• Përshtatje e gjerë me modele të automjeteve, kamionave dhe telefonave në tregun aktual.

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%