Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO

Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO

Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO
Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO
Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO
Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO
Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO
Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO
Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO

Adaptor Audio 3.5mm Me Bluetooth Dhe Mikrofon Të Integruar XO

Emri: Adaptor audio me Bluetooth

Marka:
 XO

Versioni i Bluetooth-it: V5.0

Distanca e transmetimit: <10m

Gjatësia e kabllit: 45-120cm

Veçori:

• Cilësi e lartë, transmetim audio me qartësi kristal.

• Përmasë e vogël që nuk zë vend.

• Një karikim ju mundëson të përdorni pajisjen deri në 10 orë.

• Mikrofoni i integruar për telefonata gjatë ngarjes së makinës.

• Përshtatshmëri të gjerë me pajisjet me portë AUX 3.5mm.

• Përdoret shumë lehtë, nuk ka nevojë për instalim të ndonjë programi.

• Produkt shumë praktik që gjen përdorim në shumë situata.

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,200 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%