USB & Karta Memorje

11 produkte

Konekta.al, shtepia e elektronikes me mbi 2200+ produkte.
Konekta.al
Porosisni Tani Produktet tuaja!
  11 produkte
  Karte Memorie Micro Sdhc Remax Tf
  remax
  nga Lek 700
  Oferte
  Karte Memorie Micro Sdhc Sandisk 3.0
  sandisk
  nga Lek 600 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 81%
  Oferte
  Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 / 128gb
  xo
  nga Lek 900 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 10%
  Oferte
  Usb 3.0 Flash Drive Samsung 8 / 16 / 32 / 64gb
  samsung
  nga Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 33%
  Oferte
  Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus
  baseus
  Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 12%
  Oferte
  Usb Flash Drive Sandisk Cruzer Switch 2 / 4 / 8 / 16 / 32gb
  sandisk
  nga Lek 600 Cmimi real Lek 800 Ulje 25%
  Oferte
  Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
  baseus
  Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 36%
  Oferte
  Usb Otg Me Lexues Karte Micro Sd Type-c
  tjeter
  Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
  Oferte
  Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
  baseus
  Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
  Oferte
  Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
  apple
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
  Oferte
  Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
  baseus
  Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 26%
  Oferte
  COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
  apple
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
  Oferte
  Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
  baseus
  Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%