Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m

USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m X
+
-
=

?
Porosit Tani

USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m

USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m
USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m

USB Kabell 2 Ne 3 Baseus 100W USB - Type-C Ne Lightning, Micro, Type-C 1.2m

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL 2 NE 3

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABLLIT : 1.2m

TIPE DALJESH : LIGHTNING , MICRO , TYPE-C

USB NE TYPE-C : 5A

USB NE LIGHTNING : 2.4A

USB NE MICRO : 2.0A (QC 18W)

TYPE-C NE TYPE-C : PD 100W

TYPE-C NE LIGHTNING : PD 20W

TYPE-C NE MICRO : QC 18W

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, TPE , FIJE NAJLONI TE ENDUR ME CILESI TE LARTE , NDRYSHE NGA MATERIALI I ZAKONSHEM NAJLONI, FLEKSIBEL, I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, I FORTE DHE ME I QENDRUESHEM

VECORI : SUPER FAST CHARGE 100W,

REZISTENT NDAJ NDRYSHKJES DHE KORROZIONIT, NGJYRE E VECANTE PER SECILEN DALJE PER DALLIM ME TE LEHTE 

TJETER : 3 DALJE NE NJE KABELL, MICRO / LIGHTNING / TYPE-C

DREJTIM ENERGJIE NE MENYRE INTELIGJENTE QE SIGURON KARIKIM TE SHPEJTE, TE STABILIZUAR DHE TE SIGURTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

I PERSHTASHEM PER CDO AMBIENT

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,000 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%