Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus

Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus

Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 2,100 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTRUES AJRI DHE AROMATIZUES PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

POZICIONI I VENDOSJES : TE VENDI I GOTES

PERMASA : 65 x 95mm

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE

VECORI : AROMATIZUES -NEUTRALIZUES (NUK ESHTE PARFUM I FORTE )

PASTRUES AJRI BASEUS HEQ FORMALDEHIDIN(GAZ I DEMSHEM) NGA AMBIENTI I MAKINES. FALE EFIKASITETIT TE LARTE I DUHEN VETEM 3 MINUTA PER TE PASTRUAR NJE MAKINE TE VOGEL, 5 MINUTA PER NJE FOURISTRADE DHE 7 MINUTA PER NJE KAMION. EFEKTSHMERIA E KETIJ PASTRUESI AJRI ESHTE KONFIRMUAR NGA SHUME TESTE DHE CERTIFIKIME

ME SHUME KOMFORT GJATE UDHETIMIT. PAISJA JO VETEM QE PASTRON AJRIN ME FORMALDEHID, POR EDHE NEUTRALIZON AROMAT E PAKENDSHME (P.SH NGA CIGARET OSE USHQIMET), LARGON SMOGUN DHE MYKUN NGA AJRI. PAISJA PERHAP MIKRO-MOLEKULA TE VECANTA QE NEUTRALIZOJNE FORMALDEHIDIN DHE PAPASTERTITE E TJERA, SI DHE RIFRESKON AJRIN ME AROME TE KENDSHME

PERDORIM SHUME I LEHTE DHE I THJESHTE,

PASTRUESI I AJRIT ESHTE I SIGURTE PER FEMIJET DHE GRATE SHTATZENA,

ME DY OPSIONE ZGJEDHJE PER AROMAT:

- KOLONJË ( AROME ME FORTË )

- FRESKI DETI ( AROME ME E LEHTE )

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%