Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën

Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën X
+
-
=

?
Porosit Tani

Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën

Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën
Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën

Zile Dere me Kamera dhe Ekran, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën

Zgjidhja më e mirë e sigurisë për shtëpinë tuaj. Me veçoritë e saj të përparuara dhe dizajnin elegant, kjo kamera dixhitale e dyerve sjell sigurinë dhe komoditetin tuaj. 

Specifikimet:

Modeli: WVV DD3

Madhësia e ekranit: Ekran LCD TFT 2,4 inç

Kamera: 0.3MP

Ngjyra: E zezë

Shikim natën: Po

Këndi i shikimi: 90 gradë

Standby: Deri në 180 ditë

Përshtatja: Për dyer me trashësi 35-120 mm

Diametri i vrimës së derës: 14-28 mm

Gjuha e menusë: Kinezçe, Anglisht

Bateria: 600 mAh

Karakteristikat kryesore:
1. Ekran TFT LCD 2,4 inç i pastër dhe i gjallë për një përvojë vizuale të pastër.

2. Siguri e shtuar me vizion nate me rreze infra të kuqe, që ju lejon të shihni vizitorët edhe në kushte me dritë të ulët.

3. Funksioni i përshtatshëm i ziles së derës dingdong ju sinjalizon kur dikush është në derë.

4. Memorie e brendshme e integruar me një kapacitet për të ruajtur afërsisht 80 fotografi, duke eliminuar nevojën për karta shtesë memorie.

5. Dizajn i thjeshtë dhe funksionim i përshtatshëm për përdoruesit për përdorim të lehtë.

6. Kamera me definicion të lartë siguron imazhe të qarta dhe të detajuara për mbikëqyrje të përmirësuar.

7. Mbulimi i gjerë me kënd 90 gradë ofron një pamje gjithëpërfshirëse të pragut tuaj.

8. Koha mbresëlënëse e gatishmërisë deri në 180 ditë, duke siguruar performancë afatgjatë.

9. E përputhshme me trashësinë e derës që varion nga 35 mm në 120 mm, duke akomoduar një gamë të gjerë të llojeve të dyerve.

10. Diametri i vrimës së derës prej 14mm deri në 28mm, duke ofruar fleksibilitet në instalim.

Me veçoritë e saj të avancuara si shikimi i natës me rreze infra të kuqe, mbulimi me kënd të gjerë dhe funksioni i përshtatshëm i ziles së derës, ju mund të monitoroni me lehtësi pragun tuaj. Dizajni i saj elegant dhe funksionimi i lehtë e bëjnë atë një zgjidhje të përsosur për çdo shtëpi. Përmirësoni sigurinë e shtëpisë tuaj sot.

Cmimi real Lek 6,300 Oferte Lek 4,700 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp