Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Samsung Tab

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Samsung Tab X
+
-
=

?
Porosit Tani

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Samsung Tab

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Samsung Tab
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Samsung Tab
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Samsung Tab
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Samsung Tab

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Samsung Tab

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES

MARKA : ERTURO

I PERSHTASHEM PER : SAMSUNG TAB

FORTESIA : 9H

VECORI : ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI ZAKONISHT DHE MBROJTJE NGA GERVISHTJET OSE GODITJET E PAPRITURA

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

TJETER : ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR DHE PERSHTATET SHUME MIRE ME IPADIN TUAJ

Size
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 600 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Outlet Nen 700 Lek
Oferte
Cover Silikoni Apple Per Telefonat iPhone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%