Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad X
+
-
=

?
Porosit Tani

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES

MARKA : ERTURO

I PERSHTASHEM PER : APPLE IPAD

FORTESIA : 9H

VECORI : ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI ZAKONISHT DHE MBROJTJE NGA GERVISHTJET OSE GODITJET E PAPRITURA

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

TJETER : ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR DHE PERSHTATET SHUME MIRE ME IPADIN TUAJ

Size
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 600 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%