Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB

USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB X
+
-
=

?
Porosit Tani

USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB

USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB
USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB

USSD 3.2 GEN 2 ME KAPACITET 1TB

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USSD 3.2

BRAND : ORICO

KAPACITETI : 1TB

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT: LEXIM 561MB/s & SHKRIM 479MB/s

PERDORIMI : PER TE TRANSMETUAR TE DHENA SUPER SHPEJT

PERMASA : 71 x 21 x 10mm

VECORI : SHPEJTESINE E KA SI SSD-JA DHE PERMASEN SIKUR USB-JA

KAPACITET I LARTE JU MUNDESON TE NGARKONI TE DHENA DERI NE 1TB

MBAHET LEHTESISHT ME VETE 

MATERIALI METALIK E BEN REZISTENT NDAJ GERVISHTJEVE, GODITJEVE DHE NXEHTESISE NGA PUNA E GJATE

Cmimi real Lek 25,000 Oferte Lek 19,500 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%