Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB

USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB X
+
-
=

?
Porosit Tani

USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB

USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB
USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB
USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB
USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB
USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB
USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB

USB Flash Drive 3.0 SanDisk Ultra 16 / 32 / 64 / 128GB

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB

MARKA : SANDISK

MODELI : CRUZER FIT

KAPACITETI : 16 / 32 / 64 / 128GB

PERDORIMI : PER TE RUAJTUR TRANSMETUAR TE DHENA

VECORI : PRODUKT CILESOR ME KAPAK PER MBROJTJEN E KONTAKTEVE

USB 3.0 QE MUND TE LIDHET ME NJE GAMË TE GJERE PAJISJESH ME HYRJE USB

SHPEJTESI TE LARTA TRANSMETIMI TE DHENASH

KAPACITETE REALE DHE TE NDRYSHME SIPAS NEVOJAVE

PERMASA KOMPAKTE MUNDESOJNE LEHTESI NE TRANSPORT

Size
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kabëll Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%