Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688

Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688
Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688
Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688
Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688
Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688
Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688
Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688

Trekembesh (Tripod ) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng VCT-1688

COLOR
Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,400 Ulje 37%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICK

MARKA : YUNTENG

MODELI : VCT-1688

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PLASTIKE

GJATESIA I MBLEDHUR : 31.5CM

GJATESIA I HAPUR : 134CM MAX

PESHA : 354g

KAPACITETI MBAJTES : 5Kg MAX

MBAJTESJA E PERSHTATSHME PER : PAISJET ME GJERESI 5.2 - 10.2CM

VECORI : 2 NE 1 SELFIE STICK ME TELEKOMANDE ME BLUETOOTH, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT

PERMASE KOMPAKTE PREJ 31.5CM E PALOSUR ME PESHE 354g PRAKTIK DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN OSE MBAJTESEN E TELEFONIT

DIZENJIM PER KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI

GJATESI I RREGULLUESHME PREJ 5 NIVELESH PER TE MARRE ME SHUME GJERESI FOTOGRAFIMI

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT ME GJERESI 5.2 - 10.2CM

SHENIM : TELEKOMANDA ESHTE VETEM PER SISTEM iOS DHE ANDROID 4.3 E SIPER

PER iOS NUK KA OSPION ZMADHIMI, PER ANDROID VENDOS BUTONIN E VOLUMIT SI BUTON PER ZMADHIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%