Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED Te Plote Me Super Ndriçim 100W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEO

MATERIALI : ABS + PC

GJATESIA E TRIPODIT : 1.7m MAX

FUQIA: 100W MAX

INPUTI: 5V / 2A

PERMASAT E DRITES : 42 x 49.7cm

TEMPERATURA : 3000-6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 10 - 100%

VECORI : NDRICIMI IDEAL NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

DRITE LED E FUQISHME PER CDO PERDORIM,

RUAN NE MAKSIMUM NGJYRAT E SIPERFAQES QE NDRICON

DIZENJIM ME KEND FLEKSIBEL DRITE DERI NE 360°,

GJATESI E RREGULLUESHME E TRIPODIT NGA 60-170cm,

TRIPOD STATIK PER QENDRUESHMERI TE LARTE, DUKE E BERE NDRICIMIN ME STABEL DHE TE NJETRAJTSHEM,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDERRIMIT TE LEDEVE.

E PAJISUR ME TELEKOMANDE PER NJE KONTROLL ME TE SHPEJTE TE FAKTOREVE TE NDRICIMIT,

DIZENJIM ME VRIMA VENTILIMI PER TE SHMANGUR NXEHTESINE EDHE GJATE OREVE TE GJATA TE PUNES,

FUNKSIONON ME SE MIRI ME DY OSE TRE DRITA TE TJERA PER NDRICIM OPTIMAL,

Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 5,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%