Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH ( TRIPOD ) PER SELFIE OSE VIDEO

MODELI : HD-45X

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

GJATESIA E TRIPODIT : 2.1m MAX

FUQIA : 45W

INPUTI : AC 100V - 240V

PERMASAT E DRITES : 29 x 5.5 x 2.2cm

NUMRI I LED-EVE : 224 COPE

TEMPERATURA : 3200 - 5600K

NDRICIMI : 4000 LUMEN

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

VECORI : NDRICIMI PERFEKT NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

DRITE E FUQISHME PER CDO PERDORIM,

DIZENJIM ME KEND FLEKSIBEL DRITE,

GJATESI E RREGULLUESHME DHE RROTULLIM 360 GRADE I DRITES, 

TRIPOD STATIK PER QENDRUESHMERI TE LARTE, DUKE E BERE NDRICIMIN ME STABEL DHE TE NJETRAJTSHEM,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDRIMIT TE LEDEVE.

E PAJISUR ME TELEKOMANDE PER NJE KONTROLL ME TE SHPEJTE TE FAKTOREVE TE NDRICIMIT,

DIZENJIM ME VRIMA VENTILIMI PER TE SHMANGUR NXEHTESINE EDHE GJATE OREVE TE GJATA TE PUNES,

FUNKSIONON ME SE MIRI ME DY OSE TRE DRITA TE TJERA PER NDRICIM OPTIMAL,

Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 6,300 Ulje 16%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%