Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme

Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme

Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme

Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TRIPOD ME DRITE LED

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

GJATESIA E TRIPODIT : 2m MAX

FUQIA: 180W MAX

NUMRI I LED-EVE : 672 COPE

TEMPERATURA : 3200 - 5600K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 1 - 100%

VECORI : NDRICIMI PERFEKT NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

12 DRITA TE PALOSSHME DHE TE FUQISHME PER CDO PERDORIM,

DIZENJIM ME KEND FLEKSIBEL DRITE,

GJATESI E RREGULLUESHME DHE RROTULLIM 360 GRADE I DRITES, 

TRIPOD STATIK PER QENDRUESHMERI TE LARTE, DUKE E BERE NDRICIMIN ME STABEL DHE TE NJETRAJTSHEM,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDRICIMIT.

DIZENJIM ME VRIMA VENTILIMI PER TE SHMANGUR NXEHTESINE EDHE GJATE OREVE TE GJATA TE PUNES,

FUNKSIONON ME SE MIRI ME DY OSE TRE DRITA TE TJERA PER NDRICIM OPTIMAL,

Cmimi real Lek 18,900 Oferte Lek 17,000 Ulje 10%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%