Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR

Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR

Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR
Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR

Trekëmbesh (Tripod) Profesional Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR

Emri: Trekëmbësh (Tripod)

Marka: UGREEN 

Materiali: Alumin i zgjedhur & ABS

Gjatësia e Trekëmbëshit (I palosur): 535 mm

Gjatësia e Trekëmbëshit (I hapur): 1750 mm

Pesha: 1200g

Pesha mbajtëse: 2.7-5 Kg

Modele ku aplikohet: Kamera GoPro, SLR, Celular

Veçori:

• Ju mundëson të bëni foto, video vetes apo në grup lehtësisht,

• Alumin i zgjedhur i fortë por shumë i lehtë me përmasa kompakte për tu mbajtur me vete kudo për regjistrimet tuaja,

• Vidë e posaçme për të fiksur kamerën e vogël për aksion ose mbajtësen e telefonit,

• Dizajn me kokë të rrotullushme 360° duke ju mundësuar kënd fleksibel fotografimi ose video,

• Mbështetëse jo rreshqitëse për më shumë qëndrueshmëri gjatë bërjes së fotos apo videos,

• Mbajtësa mund të rrotullohet dhe 90° për regjistrime vertikale,

• Këmbë me gjatësi të rregullueshme falë 3 sektoreve të tyre, vendosini kudo dhe do të qëndrojnë pa problem,

• Manivele e rrotullueshme dhe e rregullueshme për të ngritur bazën bashkë me kamerën,

• Falë materialit kundër ujit mund të përdoret edhe në ambiente me ujë apo në kohë shi.

Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%