Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer

Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer X
+
-
=

?
Porosit Tani

Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer

Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer
Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer

Telekomande Wireless Per Prezantime Nga Distanca Me Lazer

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PREZANTUES POWERPOINT

MARKA : ORICO

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE

TEKNOLOGJIA E LASERIT: RF 2.4G Hz

DISTANCA TRANSMETIMIT: 50m

PERMASA : 142 x 21 x 17mm

BATERIA : 180mAh ( E RIKARIKUESHME)

NGJYRA LASERIT: KUQE

PERSHTATET PER : SISTEMET WINDOWS / MAC / ANDROID / LINUX

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PREZANTUES WIRELESS I TEKNOLOGJISE RF 2.4Ghz, ASISTENT I SHKELQYER PER MESUESIT, PROFESORET, MBLEDHJE, STUDENT.

SUPORTON LASER POINTER, LEVIZ FAQET E POWERPOINT NE NJE MENYRE EFIKASE DHE TE THJESHT NE PREZANTIMIN TUAJ,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,

VJEN ME NJE PORTE USB E CILA MUND TE PERDORET NE PREZANTIM.

KOMANDON NE DISTANCE PREZANTIMET DUKE I BERE ME TERHEQESE DHE DINAMIKE

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,800 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%