Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj X
+
-
=

?
Porosit Tani

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless W3 Air Mouse Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: TELEKOMANDE SMART

MODELI : W3 AIR MOUSE

MENYRA E TRANSMETIMIT : 2.4GHz RF WIRELESS

KAPACITETI I BATERISE : 300mAh

DISTANCA E TRANSMETIMIT : DERI NE 10M

NUMRI I BUTONAVE : 47 BUTONA

PERMASAT : 227 x 95 x 20 MM

PESHA : 174g

NGJYRA : E ZEZE

KOHA : NE PERDORIM AKTIV DERI NE 3 DITE / STANDBY 7 DITE

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : GJENERATA E RE E AIR MOUSE ME FREKUENCE 2.4GHz.

DIZENJIM I VECANTE 3 NE 1, SHERBEN SI TELEKOMANDE, TASTIERE DHE MAUS ME SENSE LEVIZJE INTELIGJENTE,

PAMJE TEPER ELEGANTE DHE NDJESI PO AQ SERIOZE DHE E REHATSHME,

JU SIGURON PERDORUESVE NJE MJET UNIK DHE TE AFTE PER TE OPERUAR PAJISJET E TYRE INTELIGJENTE NE NJE MENYRE TE RE,

PERSHTATET LEHTESISHT ME TELEVIZORAT E RINJ SMART, ANDROID BOX, KOMPJUTERA, LAPTOP, TABLET ME FUNKSIONE TE SAKTA PER SECILEN,

ME SENSORIN E LEVIZJES, KONTROLLONI KURSORIN E MAUSIT NE AJER DUKE E BERE JASHTEZAKONISHT TE LEHTE NAVIGIMIN NE EKRAN,

TASTIERA E PAJISUR ME 47 BUTA TE REHATSHEM DHE TE SHPEJTE JU LEHTESOJNE KERKIMIN APO NAVIGIMIN ME ATE TE SHKRONJAVE,

GJITHASHTU SUPORTON FUNKSIONIN E KERKIMIT ME ANE TE KOMANADAVE ZANORE PER TE SHKANGUR KOMPLET VONESAT E SHKRIMIT APO KURSOREVE,

RREZET INFRA TE KUQE JU LEJOJNE TA PERDONI DHE SI TELEKOMANDE NORMALE PER TE NDRYSHUAR KANALET APO PER TU LIDHUR ME PAJISJE TE TJERA QE SUPORTOJNE KOMANDIM NGA RREZET INFRA TE KUQE ( MEDIA PLAYER ETJ )

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,900 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Maus dhe tapet Gaming
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
xo
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 21%