Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop

Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop

Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop

Tastiere Wireless Per Kompjuter Ose Laptop

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE WIRELESS

MATERIALI : PC + SILIKON

PERMASA : 28.4 x 13.3 x 3 cm

MENYRA E LIDHJES : 2.4GHz RF WIRELESS ME TRANSMETUES USB

KAPACITETI I BATERISE : 2 x AA

KOHA E PERDORIMIT : 180 ORE PERDORIM KONSTANT / 2 ORE NE DITE, ZGJASIN 3 MUAJ / FIKET AUTOMATIKISHT PAS 25 MINUTASH JO AKTIVE

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK DHE SERIOZ, PERFEKT PER ZYRA APO PREZANTIME

BUTONA INDIVIDUAL LOW PROFILE ME DIZENJIMIN SI GERSHERE TE TASTEVE,

TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

PESHE E LEHTE PER TRANSPORTIN TE LEHTE DHE PER PERDORIM NE CDO AMBIENT

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN,

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,900 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%