Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Dhe Touchpad Per Kompjuter Ose Laptop

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE WIRELESS

MATERIALI : PC

PERMASA ( E PALOSUR ) : 157 x 91 x 10mm

PERMASA ( E HAPUR ) : 314 x 91 x 5mm

MENYRA E LIDHJES : BLUETOOTH V3.0

KAPACITETI I BATERISE : 90mAh

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 8 - 10m

KOHA : 2 - 3 ORE NE KARIKIM / 48 ORE PERDORIM KONSTANT 

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK DHE UNIK ME PALOSJE PER TRANSPORTIM SA ME TE LEHTE

PAMJE SERIOZE, PERFEKT PER ZYRA APO PREZANTIME

BUTONA INDIVIDUAL LOW PROFILE ME DIZENJIMIN SI GERSHERE TE TASTEVE,

TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

LIDHJE ME BLUETOOTH PER ANDROID, IOS DHE WINDOWS

E PAJISUR ME TOUCHPAD PER TE ZEVENDESUAR MAUSIN, SI NJE LAPTOP

SI LIDHET ME PAJISJET :

1. NDIZNI TASTIEREN ME ANE TE CELESIT ON/OFF,

2. SHTYPNI BUTONIN E LIDHJES PER TE HYRE NE MODALITETIN E LIDHJES,

3. SHTYPNI "FN" + "Q / W / E" PER TE ZGJEDHUR SISTEMIN E OPERIMIT TE PAJISJES ( Q PER WINDOWS / W PER ANDROID & E PER IOS ),

4. NDIZNI BLUETOOTH-IN NE PAJISJEN TUAJ,

5. PASI TE SHIHNI TE SHENUAR "BLUETOOTH 3.0 KEYBOARD", KLIKONI MBI TE PER T'U LIDHUR.

SHENIM:

1. TOUCHPAD-1 NUK PUNON NEN IOS 13.4 !!!

2. NESE TOUCHPAD NUK FUNKSIONON, SIGUROHUNI QE TA NDIZNI. (HAPNI "SETTINGS" - "ACCESSIBILITY" - "TOUCH" - "ASSISTIVE TOUCH" - "ON")

3. NESE HASNI NDONJE PROBLEM ME KETE TASTIERE, JU LUTEMI TA KARIKONI FILLIMISHT PLOTESISHT. BATERI SHUME E ULET MUND TE SHKAKTOJE PROBLEME.

Cmimi real Lek 5,700 Oferte Lek 4,500 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%