Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse

Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse

Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse
Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse

Tastierë Wireless E Palosshme Me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon me Mbështetëse dhe Çantë Mbajtëse

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE WIRELESS

MATERIALI : PC

PERMASA ( E PALOSUR ) : 188 x 95 x 10.6mm

PERMASA ( E HAPUR ) : 296 x 95 x 5.3mm

MENYRA E LIDHJES : BLUETOOTH

KAPACITETI I BATERISE : 120mAh

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 8 - 10m

KOHA : 2 ORE NE KARIKIM / 48 ORE PERDORIM KONSTANT / STANDBY 120 DITË

PESHA :  150g

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK DHE UNIK ME PALOSJE PER TRANSPORTIM SA ME TE LEHTE

EKSPERIENCE E MAHNITSHME E SHKRIMIT FALE BUTONAVE ME DIZENJIM UNIK TE MYSET

BUTONA TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

PAMJE SERIOZE, PERFEKT PER ZYRA APO PREZANTIME

ME MBESHTETESE PRAKTIKE PER TE MBESHTETUR TELEFONIN APO TABLETIN KUDO QE JENI

ÇANTE MBAJTESE LEKURE ME KAPJE MAGNETIKE PER TA MARRE LEHTE ME VETE TASTIEREN DHE MBESHTETESEN

TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

KALON NE SLEEP MODE PAS 10 MINUTAVE MOSPERDORIMI PER TE KURSYER BATERI

PERSHTATJE E GJERE PER LIDHJE ME BLUETOOTH ME SISTEME TE NDRYSHME OPERATIVE SI WINDOWS, ANDROID, MAC, iOS


NESE HASNI NDONJE PROBLEM ME KETE TASTIERE, JU LUTEMI TA KARIKONI FILLIMISHT PLOTESISHT. BATERI SHUME E ULET MUND TE SHKAKTOJE PROBLEME.

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 4,700 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Cover iPad dhe Tablet
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%