Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar
Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar

Tastiere Wireless E Palosshme Me Bluetooth Per Kompjuter Ose Laptop Me Mbajtese Te Integruar

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE ME BLUETOOTH

MATERIALI : PC

PERMASA ( E PALOSUR ) : 48 x 5.5 x 1cm

PERMASA ( E HAPUR ) : 48 x 17 x 0.4cm

MENYRA E LIDHJES : BLUETOOTH V3.0

KAPACITETI I BATERISE : 380mAh

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 8 - 10m

KOHA : 2 - 3 ORE NE KARIKIM / 45 ORE PERDORIM KONSTANT 

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK DHE UNIK ME PALOSJE PER TRANSPORTIM SA ME TE LEHTE

PAMJE SERIOZE, PERFEKT PER ZYRA APO PREZANTIME

BUTONA INDIVIDUAL LOW PROFILE ME DIZENJIMIN SI GERSHERE TE TASTEVE,

TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

LIDHJE ME BLUETOOTH PER SHUMICEN E PAJISJEVE QE E SUPORTOJNE

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%