Tastiere Standarde Me Kabell Usb

Tastiere Standarde Me Kabell Usb
Tastiere Standarde Me Kabell Usb
Tastiere Standarde Me Kabell Usb
Tastiere Standarde Me Kabell Usb
Tastiere Standarde Me Kabell Usb
Tastiere Standarde Me Kabell Usb
Tastiere Standarde Me Kabell Usb

Tastiere Standarde Me Kabell Usb

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,300 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TASTIERE STANDARDE

MATERIALI : PC

PERMASA : 44 x 13.8 x 2cm

PESHA : 417g

FORMATI : STANDARD 104 TASTE

LIDHJA : KABELL USB

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE DHE SERIOZ PER KOMPJUTER APO LAPTOP

MODEL PRAKTIK PER AMBIENTE ZYRASH DHE SALLA,

BUTONA CILESOR DHE TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%