Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB

Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB

Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB

Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Llambe RGB

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH DHE MIKROFON

MARKA : TJETER

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI: ABS + METAL

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 10W ( MAX )

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

PERMASA : 11 x 24cm

PESHA : 1049g

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 8 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 80Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MEMORIE MICRO SD / USB / AUX 3.5mm

VECORI : LAMBA SHUMËNGJYRËSHE NDIZET DHE NDRYSHON, FORMA E KANDIL DETIT NË MBULESËN E QELQIT JU JEP NJË PËRVOJË TË MREKULLUESHME SIKUR TË JENI NË BOTËN E OQEANIT, DUKE JU DHËNË NJË NDJENJË EKSPERIENCE NË AKUARIUM

 DIZENJIM FANTASTIK ME SUPER BASS DHE VOLUM TE LARTE,

LLAMBE FANTASTIKE PER SHFAQJE PLOT STIL,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

MIKROFON HD TE QARTA ME VOLUM TE LARTE, VJEN ME PORTE AUX EDHE KARTE SD

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Llambe Ndricimi
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Llambe
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%