Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Boks Modern Me Bluetooth Remax

Super Boks Modern Me Bluetooth Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Boks Modern Me Bluetooth Remax

Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax
Super Boks Modern Me Bluetooth Remax

Super Boks Modern Me Bluetooth Remax

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.3

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : ABS

FUQIA NE DALJE : 5W

KAPACITETI I BATERISE : 600mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE

LIDHJE : ME BLUETOOTH

PERMASA : 9.6 x 5.4cm

PESHA : 180g

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK MODERN TRANSPARENT ME SUPER BASS DHE VOLUM TE LARTE,

TINGULL RRETHUES 3D SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

ME NDRICUES SHUMENGJYRESHE PER NJE ATMOSFERE FESTIVE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

BOKS ME VOLUM TE LARTE, VJEN ME PORTE AUX EDHE KARTE SD

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,500 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%