Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo

Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo

Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo
Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo

Stabilizues Kamere Gimbal Me 3 Akse DJI RS 3 Pro Combo

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : DJI

MODELI : RS 3 PRO

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT ( I PALOSUR ) : 268 x 276 x 68mm

PERMASAT ( I HAPUR ) : 415 x 218 x 195mm

DIMENSIONET E TRIPODIT :

 • GJATESIA : 138mm
 • DIAMETRI : 32mm

PESHA :

 • GIMBALI : 1143g
 • KABELLI : 265g
 • MBAJTESJA E HAPUR/TRIPOD : 226g
 • PJATET E SIPERME DHE TE POSHTME : 107g

PESHA E LEJUAR : 4500g

NGJYRA : E ZEZE

KUADRATIM :

 • ANIM : 360°
 • RROTULLIM : -95° NE 240°
 • SPANIM : -112° NE 214°

BATERIA : 3000mAh

KOHA KARIKIMIT: 1.5 ORE / PERDORIM 12 ORE

VECORI :

TEKNOLOGJI SUPERIORE E STABILIZIMIT : DJI RS 3 PRO ESHTE E PAJISUR ME TEKNOLOGJI TE AVANCUAR STABILIZIMI, DUKE OFRUAR PAMJE TE QARTA, TE QENDRUESHME DHE PA LEKUNDJE, DUKE SIGURUAR VIDEO VAZHDIMISHT TE QETA, PAVARESISHT NGA KUSHTET

ERGONOMIK : I KRIJUAR ME SAKTESI ERGONOMIKE, DJI RS 3 PRO OFRON NJE DIZENJIM PRAKTIK PER PERDORUESIT ME KONTROLLE TE PERSONALIZUESHME, DUKE I DHENE PERPARESI SI KOMODITETIT GJATE PERDORIMIT TE ZGJATUR, ASHTU EDHE RREGULLIMEVE EFIKASE PER NJE PERVOJE REGJISTRIMI PA PROBLEME

OPSIONE TE GJITHANSHME TE MONTIMIT : DJI RS 3 PRO OFRON NJE SERE OPSIONESH MONTIMI TE GJITHANSHEM, DUKE AKOMODUAR KAMERA DHE AKSESORE TE NDRYSHEM, DUKE U DHENE PROFESIONISTEVE FLEKSIBILITETIN PER TE PERSHTATUR PAJISJET E TYRE PER SKENARE TE NDRYSHEM FILMIMESH

KAPACITETI I LARTE MBAJTES : ME NJE NGARKESE MAKSIMALE MBRESELENESE PREJ 4,5 KG, DJI RS 3 PRO SIGURON SUPORT PER KAMERAT ME TE MEDHA DHE LENTE TE RENDA, DUKE E BERE ATE ZGJEDHJEN IDEALE PER PROFESIONISTET ME PAJISJE TE RENDA

OPSIONE TE AVANCUARA SIGURIE : DJI RS 3 PRO PERFSHIN SENSORE TE INTEGRUAR TE ENERGJISE DHE SIGURISE, DUKE PARANDALUAR NE MENYRE PROAKTIVE PROBLEME SI MBINXEHJA DHE MBINGARKESA, DUKE RRITUR JETEGJATESINE E PAJISJEVE DHE SIGURINE OPERACIONALE

STABILIZIM GIMBAL ME TRE BOSHTE : ME STABILIZIM MOTORIK ME TRE BOSHTE, KY SISTEM OFRON KONTROLL TE SAKTE MBI LEVIZJET E KAMERES, DUKE LEJUAR REGJISTRIME ME CILESI KINEMATOGRAFIKE ME RRJEDHSHMERI DHE SAKTESI TE PAKRAHASUAR

PLLAKA E MONTIMIT TE KAMERES ME DY SHTRESA : DJI RS 3 PRO PERFSHIN NJE PLLAKE MONTIMI TE KAMERES ME DY SHTRESA PER QENDRUESHMERI DHE MBROJTJE TE PERFORCUAR TE KAMERES, DUKE REDUKTUAR DRIDHJET DHE DUKE MBROJTUR PAJISJET TUAJA GJATE XHIRIMEVE

MENAXHIMI INTELIGJENT I BATERISE : NJE SISTEM INTELIGJENT I MENAXHIMIT TE BATERISE OPTIMIZON JETEGJATESINE E BATERISE DHE PERSHPEJTON KARIKIMIN, DUKE SIGURUAR QE TE SHPENZONI ME PAK KOHE DUKE PRITUR DHE ME SHUME KOHE PER TE FILMUAR

MODALITETE TE SHUMTA FILMIMI : EKSPLORONI NJE SERE MENYRASH REGJISTRIMI, DUKE PERFSHIRE TIME-LAPSE, PANORAMA & MOTION CONTROL, PER TE NGRITUR MUNDESITE TUAJA KRIJUESE PERTEJ FOTOGRAFISE DHE VIDEOGRAFISE NE NJE NIVEL TJETER

APLIKACION I LEHTE PER PERDORUESIT : DJI RS 3 PRO KONTROLLOHET DHE KONFIGUROHET PA PROBLEME NEPERMJET NJE APLIKACIONI TE LEHTE PER T'U PERDORUR, DUKE OFRUAR AFTESI KONTROLLI NE DISTANCE DHE RREGULLIME TE SHPEJTA TE OPSIONEVE, DUKE OFRUAR KOMODITET DHE FLEKSIBILITET TE PALRAHASUAR NE TERREN

Size
Cmimi real Lek 135,000 Oferte Lek 77,900 Ulje 42%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%