Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : DJI

MODELI : RS 3

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT ( I PALOSUR ) : 254 x 230 x 68mm

PERMASAT ( I HAPUR ) : 364 x 187 x 170mm

GJERESIA E TELEFONIT : 67 - 84mm MAX

DIMENSIONET E TRIPODIT :

 • GJATESIA : 138mm
 • DIAMETRI : 32mm

PESHA :

 • GIMBALI : 990g
 • MBAJTESJA : 200g
 • MBAJTESJA E HAPUR/TRIPOD : 183g
 • PJATET E SIPERME DHE TE POSHTME : 107g

PESHA E LEJUAR : 3000g

NGJYRA : E ZEZE

KUADRATIM :

 • ANIM : 360°
 • RROTULLIM : -95° NE 240°
 • SPANIM : -112° NE 214°

BATERIA : 3000mAh

KOHA KARIKIMIT: 2.5 ORE / PERDORIM 12 ORE

VECORI :

STABILIZIM I PERMIRESUAR : DJI RS 3 OFRON STABILIZIM TE JASHTEZAKONSHEM ME 3 AKSE PER PAMJE TE QETE EDHE NE MJEDISE SFIDUESE, DUKE PERDORUR ALGORITME DHE MOTORE TE AVANCUAR

UNIVERSAL : GIMBAL MBESHTET PA PROBLEME KAMERA TE NDRYSHME PROFESIONALE, DUKE OFRUAR PERSHTATSHMERI PERMES OPSIONEVE TE NDRYSHME TE MONTIMIT

KONTROLLE INTUITIVE : KONTROLLET INTUITIVE DHE DIZAJNI ERGONOMIK E BEJNE DJI RS 3 TE PERSHTATSHEM PER PERDORUESIT SI PER PERDORUESIT ME PERVOJE ASHTU EDHE PER ATA FILLESTARE

NDJEKJE E AVANCUAR : ACTIVETRACK 4.0 I DJI RS 3 SIGURON GJURMIM TE BESUESHEM TE SUBJEKTIT ME DIFERENCIM TE ZGJUAR MIDIS NJEREZVE DHE OBJEKTEVE

BATERI JETEGJATE : DJI RS 3 KRENOHET ME NJE BATERI ME KAPACITET TE LARTE PER KOHE TE ZGJATUR FOTOGRAFIMI DHE TEKNOLOGJI TE KARIKIMIT TE SHPEJTE

KONTROLLI I FOKUSIT : KONTROLLI I PERPARUAR I FOKUSIT ARRIHET PERMES NJE RROTE FOKUSIMI TE INTEGRUAR DHE MOTORIT TE FOKUSIT SHOQERUES

MODALITETET TE PERDITESUARA : MODALITETE TE SHUMTA TE SHKREPJES, SI "PAN FOLLOW" DHE "FULL FOLLOW", MUNDESOJNE SHKREPJE TE GJITHANSHME DHE DINAMIKE TIME-LAPSE DHE MOTION CONTROL OFROJNE VIDEO KOMPLEKSE

VEÇORITE INTELIGJENTE : PERFSHIN FORCE MOBILE PER LEVIZJE TE KONTROLLUARA NGA SMARTPHONE, PARACAKTIME TE NDRYSHME TE SHKREPJES DHE OPSIONE KRIJUESE SI VIRTUAL JOYSTICK, TIME TUNNEL DHE PANO MODE PER SHKREPJE KINEMATOGRAFIKE

Size
Cmimi real Lek 70,000 Oferte Lek 49,900 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Drite LED Profesionale Godox 150W
godox
Oferte Lek 79,900 Cmimi real Lek 92,000 Ulje 13%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini
dji
Oferte Lek 38,900 Cmimi real Lek 45,900 Ulje 15%
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
dji
nga Lek 49,900
Oferte
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
godox
Oferte Lek 58,900 Cmimi real Lek 65,000 Ulje 9%