Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : DJI

MODELI : OSMO MOBILE 6

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT ( I PALOSUR ) : 189 x 84.5 x 44mm

PERMASAT ( I HAPUR ) : 276 x 111.5 x 99mm

GJERESIA E TELEFONIT : 67 - 84mm MAX

DIMENSIONET E TRIPODIT :

  • GJATESIA : 138mm
  • DIAMETRI : 32mm

BATERIA : 1000mAh

PESHA E GIMBALIT : 304g

PESHA E LEJUAR : 290g

NGJYRA : E ZEZE

KUADRATIM :

  • ANIM : -162° NE 174°
  • RROTULLIM : -120° NE 212°
  • SPANIM : -102° NE 79°

KOHA KARIKIMIT: 1.5 ORE / PERDORIM 6.5 ORE

VECORI :

NDEZJE E SHPEJTE : NDIZNI OSMO MOBILE 6 DUKE E HAPUR ATE DHE DUKE VENDOSUR TELEFONIN ME KAPESEN MAGNETIKE

KAPESE MAGNETIKE E PERMIRESUAR : KAPESJA SUPORTON TELEFONAT INTELIGJENTE DERI NE 8 CM TE GJERE DHE PERFSHIN NJE SENSOR INTELIGJENT PER DREJTIM AUTOMATIKE, DUKE SIGURUAR BALANCE OPTIMALE

STABILITET I PERMIRESUAR : OSMO MOBILE 6 ESHTE I PAJISUR ME GIMBAL STABILIZIM ME 3 BOSHTE, DUKE SIGURUAR STABILITET TE PERMIRESUAR PER VIDEOT TUAJA

NDJEKJE E AVANCUAR : ACTIVETRACK 6.0 NDJEK AUTOMATIKISHT SUBJEKTET NJEREZORE BAZUAR NE FORMAT E TRUPIT. MUND TE VAZHDOJE TE GJURMOJE EDHE NESE SUBJEKTET LARGOHEN NGA KORNIZA, DUKE PERDORUR ZMADHIMIN AUTOMATIK DHE RREGULLIMET E GIMBALIT

KOMPAKT DHE I PALOSSHEM : ME NJE DIZENJIM ULTRAKOMPAKT DHE TE PALOSSHEM, GIMBALI OFRON KOMODITET PER RUAJTJE DHE TRANSPORTUESHMERI

ZGJATJE SHTESE : ZGJERONI MUNDESITE TUAJA TE SHKREPJES ME NJE TRIPODIN ZGJATUES 14CM, DUKE MUNDESUAR SHKREPJEN NGA KENDE TE NDRYSHME, DUKE PERFSHIRE KENDVESHTRIMET E ULETA DHE TE LARTA

BUTON NDRYSHIMI I ORIENTIMIT : KALONI PA MUNDIM MIDIS ORIENTIMIT PORTRET DHE PEISAZH ME NJE KLIKIM TE SHPEJTE TE DYFISHTE TE BUTONIT

KONTROLLET INTUITIVE : DOREZA PERMBAN NJE LEVE DHE BUTONA TE INTEGRUAR, DUKE OFRUAR OPSIONE TE LEHTA KONTROLLI

KONTROLLI I GJESTEVE : PERDORNI GJESTET E DUARVE PER TE AKTIVIZUAR GJURMIMIN, PER TE BERE SELFIE OSE PER TE KONTROLLUAR KAMEREN E TELEFONIT PA SHTYPUR BUTONA

MODALITETET KRIJUESE DHE APLIKACIONI DJI MIMO : EKSPLORONI MENYRAT KRIJUESE SI TIME-LAPSE, MOTION-LAPSE, HYPER-LAPSE, DYNAMIC ZOOM DHE PANORAMA

APLIKACIONI DJI MIMO : PERMIRESON GJURMIMIN ME NJOHJEN E FORMES SE TRUPIT, PERFSHIN NJE MODALITET SPORTIV, MBESHTET TRANSMETIMIN E DREJTPERDREJTE DHE OFRON NJE SERE MENYRASH DHE FUNKSIONESH TE SHKREPJES

Cmimi real Lek 22,000 Oferte Lek 15,500 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%