Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Softbox Per Fotografi Dhe Video

Softbox Per Fotografi Dhe Video X
+
-
=

?
Porosit Tani

Softbox Per Fotografi Dhe Video

Softbox Per Fotografi Dhe Video
Softbox Per Fotografi Dhe Video
Softbox Per Fotografi Dhe Video
Softbox Per Fotografi Dhe Video
Softbox Per Fotografi Dhe Video
Softbox Per Fotografi Dhe Video
Softbox Per Fotografi Dhe Video

Softbox Per Fotografi Dhe Video

EMRI : SOFTBOX

MARKA : GODOX

PERMASA E DIAMETRIT : 65cm

LARTESIA : 42,7cm

HAPET DERI NE 270 GRADE

DIZAJNI PARABOLIK I SOFTBOX-IT NDIHMON PER TE FOKUSUAR DRITEN.

KJO MUND TE JETE E DOBISHME PER KONTROLLIN E DRITES DHE KRIJIMIN E EFEKTEVE NDRIÇIMIT.

PJESA E BRENDSHME REFLEKTUESE E ARGJENDTE E SOFTBOX-IT NDIHMON NE MAKSIMIZIMIN E PRODHIMIT TE DRITES.

SOFTBOX-I VJEN ME DY SHPERNDARES TE LEVIZSHEM QE MUND TE PERDOREN SE BASHKU OSE INDIVIDUALISHT. KJO JU LEJON TE KONTROLLONI SASINE E BUTESISE NE DRITE.

SOFTBOX-I ESHTE I PERSHTATSHEM PER NJE SERE APLIKACIONESH FOTOGRAFIKE TE PORTRETEVE DHE MODES. ESHTE I LEHTE PER T'U PERDORUR, I LEVIZSHEM DHE PRODHON DRITE TE KENDSHME.

Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 42%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drita LED
Oferte
Drite LED RGB Per Zbukurimin e Ambientit
tjeter
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 36%